Pazar , 24 Mart 2019
Buradasınız: Anasayfa » Alışveriş » Eğlenerek öğreniyoruz
Eğlenerek öğreniyoruz

Eğlenerek öğreniyoruz

Nehir için aldığım oyuncaklar eğlendirici olmasının yanında öğretici ise değmeyin keyfime…

foto2o

Bizim için son derece keyifli bir süreç oluyor bu zamanlar. Hem aktivite yapıyor, hem oyun oynuyor, hem de yeni şeyler öğreniyoruz. Size ilk olarak Edukids Eğitici Oyun Kartları’ndan bahsetmek istiyorum. Ne zaman aldığımı ve fiyatını hatırlamıyorum, D&R’dan almıştım. Kutunun içerisinde 6 farklı oluşum evresi (kelebek-kurbağa-tavuk-ağaç-bal-süt) ve her gruba ait 4 kart (toplam 24 kart) bulunuyor. Çocuklar oluşum sıralama kartlarında bulunan canlıların ve besinlerin gelişim evrelerini keşfederken birçok yeni kavramla da tanışıyor.

Kelebeğin oluşum evresi

Kelebeğin oluşum evresi

Kurbağanın oluşum evresi

Kurbağanın oluşum evresi

Kartlarla zaman geçirmek çok eğlenceli. Nehir kartlardaki oluşum süreçlerini çok kolay bir şekilde kavradı. Bu oluşum süreçlerin üzerine bulduğum oyuncağa ise -bayıldım-!

İmaginarium'dan... Kurbağanın oluşum evresi.

İmaginarium’dan… Kurbağanın oluşum evresi.

İmaginarium’daki oyuncakları zaten çok seviyorum. Kurbağanın oluşum evresini görünce ise hemen aldım, Nehir zaten kartlardan bu süreci biliyordu, bu oyuncakla iyice kavradı. (Zamane çocukları ne kadar şanslı, biz bunları okulda öğreniyorduk :))

Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 16.90 TL idi.

İkisini de alın derim, bence pişman olmayacaksınız 🙂

Bir yorum

  1. Merhaba,benimde oğlum da kurbağa oluşum evresi oyuncağını istiyor. Sitede sizin oyuncağınızı gördü ve çok beğendı 1 aydır bana yalvarıyor çocuk… dediginiz sitede bir türlü bulamadık, oyuncağı bize satmayı düşünürmüsünüz😄

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Descargar musica